اخبار > پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه سمنان روی سکوی قدر دانی


نسخه چاپي ارسال به دوست

 

 
    

همزمان با 25 آذر روز پژوهش ، از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه سمنان با حضور سرپرست ISC و جمعی از مسئولان استان و شهرستان قدر دانی شد .به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این مراسم از سه استاد دانشگاه سمنان که در جمع دانشمندان یک درصد برتر قرار گرفته اند نیز قدر دانی شد .
دکتر سیف الله سعدالدین  ، دکتر فرامز هرمزی و دکتر نیما امجدی سه عضو هیات علمی دانشگاه سمنان هستند که در میان دانشمندان یک درصد برتر قرار گرفته اند .
همچنین در این آئین نشان استاد ممتازی توسط دکتر دهقانی سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC به دکتر علی خیرالدین به عنوان نخستین استاد ممتاز دانشگاه و استان سمنان اعطا شد .
مهندس هادی اسکندر ، دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی) سال 88 دانشگاه سمنان هم در این آئین به عنوان فارغ التحصیل یک درصد برتر دانشگاه سمنان بر اساس پایگاه WOS , ESIتجلیل شد
در این آئین از دانشکده های مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، علوم و مهندسی انرژی ، شیمی ، فیزیک و مهندسی و فناوری که نام آنها در نظام رتبه بندی شانگ های در سال 2019 و 2020 ثبت شد هم قدردانی شد .
تجلیل از از دکتر محمد رحیمی دانشیار دانشکده کویرشناسی ، نماینده جمهوری اسلامی ایران در تدوین گزارش اقلیم و سرزمین در ششمین گزارش ارزیابی تغییر اقلیم جهانی در سازمان ملل متحد IPCC ، قدر دانی از دکتر محسن نیاستی  استادیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر ، دارنده بیشترین قرارداد پژوهشی و تجلیل از دکتر علیرضا اصغری استاد دانشکده شیمی، دارنده بیشترین تعداد مقالات JCR در سال های 2017 و 2018 از دیگر بخشهای قدر دانی این آئین بود .
همچنین در این آئین از دکتر علی اصغر اروجی استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر ، دارنده بیشترین تأییدیه علمی در دو سال اخیر و دکتر میثم شکوری استادیار پردیس علوم و فناوری های نوین دانشگاه  به عنوان عضو هیأت علمی فناور برتر دانشگاه سمنان تجلیل شد .
قدر دانی از دکتر سامان رشیدی فارغ التحصیل برتر دانشگاه سمنان بر اساس شاخص های اساسی علم سنجی  ، تجلیل از شرکت تولیدی شیمیایی کلران ، تولید کننده کلر و مشتقات آن و نیز دارای بیشترین تعداد فارغ التحصیل دانشگاه سمنان و تجلیل از شرکت الماس ایده علم و فناوری هزاره سوم واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه که دارای بیشترین تعداد فارغ التحصیل دانشگاه سمنان است از دیگر برنامه های این ائین قدر دانی بود .


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    1398/09/27 ساعت :١٠:١٣     تعداد نمایش:151    کد خبر:١٧٧١٤

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 158186
 بازدید امروز : 83
 کل بازدید : 844912
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/5000
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نقشه سایتپیوندهای مفیدتلفنتماس با ماارتباط با ماجستجوی پیشرفته
Copyright  © 2020 Semnan University   research.Semnan.ac.ir . All rights reserved .