اخبار > سه پژوهشگر دانشگاه سمنان در جمع پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفتند


نسخه چاپي ارسال به دوست

 

 
    

بر اساس اعلام پایگاه‌های ESI و WOS، نام سه پژوهشگر دانشگاه سمنان در لیست پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفتند .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ رئیس دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : بر اساس اعلام این پایگاهها دکتر نیما امجدی با سه هزار و 292 استناد ، دکتر سیف الله سعدالدین با یکهزار و 287 استناد و دکتر فرامز هرمزی با یکهزار و 179 استناد  توانستند در حوزه مهندسی نام خود را در این لیست ثبت نمایند .
دکتر مسعود نصیری افزود : دکتر سیف الله سعدالدین و دکتر نیما امجدی بیش از سه سال متوالی و دکتر فرامرز هرمزی برای نخستین بار در این لیست جای گرفته اند .
رئیس دانشگاه سمنان گفت : همچنین مهندس هادی اسکندر دانش آموخته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان در سال 88 هم در لیست پژوهشگران یک درصد برتر قرار دارد .
دکتر نصیری تصریح کرد : معیار انتخاب پایگاه‌های (ESI) و (WOS)، براساس حوزه موضوعی، تعداد کل استناد‌ها در حوزه موضوعی، تعداد مقالات در حوزه موضوعی و تعداد کل مقالات بوده است.
به گفته وی ، دکتر سیف الله سعدالدین استاد دانشکده مهندسی مکانیک ، دکتر فرامرز هرمزی استاد دانشکده مهندسی شیمی ، نفت و گاز و دکتر نیما امجدی استاد دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه سمنان هستند .
یاد آور می شود ؛ چهار عضو هیات علمی و سه دانش آموخته دانشگاه سمنان در ادوار مختلف  در جمع دانشمندان یک درصد برتر دنیا قرار داشتند.


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    1398/09/27 ساعت :١٣:٥٨     تعداد نمایش:144    کد خبر:١٧٧٢١

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 158189
 بازدید امروز : 93
 کل بازدید : 844922
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/4375
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نقشه سایتپیوندهای مفیدتلفنتماس با ماارتباط با ماجستجوی پیشرفته
Copyright  © 2020 Semnan University   research.Semnan.ac.ir . All rights reserved .