اخبار > دانشگاه سمنان عنوان واحد دانشگاهی برتر جشنواره ی گرامیداشت پژوهش و فناوری در حوزه خودرو را کسب کرد


نسخه چاپي ارسال به دوست

 

 
    

در نخستین جشنواره گرامیداشت پژوهش و فناوری در شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، از دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان به عنوان واحد دانشگاهی برتر در حوزه پژوهش قدر دانی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این مراسم دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان به عنوان واحد دانشگاهی برتر در حوزه پژوهشی و همکاری در اجرای پایان نامه ها در سال 1398 با این شرکت معرفی و با اهدای لوح تقدیر به دکتر محمدصادق ولی پور، رئیس این دانشکده از این فعالیت ها قدر دانی شد.
مدیر پژوهش دانشکده مهندسی مکانیک گفت :همچنین در این مراسم طرح پژوهشی نانو پیستون که با همکاری دانشگاه سمنان و شرکت موتورسازی پویانیستانک انجام شد، به عنوان طرح ابتکاری برتر انتخاب و از دکتر محمد آزادی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک به عنوان مجری طرح با اهدای لوح تقدیر شد.
دکتر امیرنجیبی افزود : برترین مقاله مستخرج از پایان نامه های مشترک اجرا شده بین دانشگاه ها و شرکت ایپکو نیز، به مهندس حسن سیار فارغ التحصیل دانشکده مهندسی مکانیک، به دلیل بیشترین ارجاع در یکسال اخیر، تعلق گرفت.
به گفته وی ، لوح تقدیر بهترین پروژه کارشناسی به مهندس عادل بصیری و لوح تقدیر بهترین پایان نامه کارشناسی ارشد هم به مهندس فاطمه احدی، از دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک، اهدا شد.
مدیر پژوهش دانشکده مهندسی مکانیک با بیان اینکه شرکت ایپکو، برای رفع معضلات صنعت همکاری مستمر با دانشگاه ها دارد گفت : طراحی موتور ملی از افتخارات این شرکت است که در سایه همکاری دانشگاه و صنعت، رخ داده است.
یاد آور می شود ؛ ارتباط موثر با صنعت و جامعه از راهبردهای اصلی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان است و با دارا بودن آعضای هیات علمی متخصص و دانشجویان پرتوان و پر تلاش در گروه مهندسی خودرو، آزمایشگاه تحقیقاتی تست موتور وکلینیک تخصصی خودرو یکی از دانشگاههای پیشرو در صنعت خودرو است.
این دانشکده آماده ارائه خدمات علمی و تحقیقاتی به صنایع خودرو و قطعه سازان است.


      

 

گروه خبری :اخبار, اخبار تصویری    1398/10/24 ساعت :١٠:١٠     تعداد نمایش:180    کد خبر:١٧٩٦٨

 


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 158190
 بازدید امروز : 99
 کل بازدید : 844928
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/8594
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
نقشه سایتپیوندهای مفیدتلفنتماس با ماارتباط با ماجستجوی پیشرفته
Copyright  © 2020 Semnan University   research.Semnan.ac.ir . All rights reserved .