دانشگاه سمنان عنوان واحد دانشگاهی برتر جشنواره ی گرامیداشت پژوهش و فناوری در حوزه خودرو را کسب کرد

دانشگاه سمنان عنوان واحد دانشگاهی برتر جشنواره ی گرامیداشت پژوهش و فناوری در حوزه خودرو را کسب کرد

در نخستین جشنواره گرامیداشت پژوهش و فناوری در شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، از دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان به عنوان واحد دانشگاهی برتر در حوزه پژوهش قدر دانی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ در این مراسم دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان به عنوان واحد دانشگاهی برتر در حوزه پژوهشی و همکاری در اجرای پایان نامه ها در سال 1398 با این شرکت معرفی و با اهدای لوح تقدیر به دکتر محمدصادق ولی پور، رئیس این دانشکده از این فعالیت ها قدر دانی شد.
مدیر پژوهش دانشکده مهندسی مکانیک گفت :همچنین در این مراسم طرح پژوهشی نانو پیستون که با همکاری دانشگاه سمنان و شرکت موتورسازی پویانیستانک انجام شد، به عنوان طرح ابتکاری برتر انتخاب و از دکتر محمد آزادی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی مکانیک به عنوان مجری طرح با اهدای لوح تقدیر شد.
دکتر امیرنجیبی افزود : برترین مقاله مستخرج از پایان نامه های مشترک اجرا شده بین دانشگاه ها و شرکت ایپکو نیز، به مهندس حسن سیار فارغ التحصیل دانشکده مهندسی مکانیک، به دلیل بیشترین ارجاع در یکسال اخیر، تعلق گرفت.
به گفته وی ، لوح تقدیر بهترین پروژه کارشناسی به مهندس عادل بصیری و لوح تقدیر بهترین پایان نامه کارشناسی ارشد هم به مهندس فاطمه احدی، از دانشجویان دانشکده مهندسی مکانیک، اهدا شد.
مدیر پژوهش دانشکده مهندسی مکانیک با بیان اینکه شرکت ایپکو، برای رفع معضلات صنعت همکاری مستمر با دانشگاه ها دارد گفت : طراحی موتور ملی از افتخارات این شرکت است که در سایه همکاری دانشگاه و صنعت، رخ داده است.
یاد آور می شود ؛ ارتباط موثر با صنعت و جامعه از راهبردهای اصلی دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان است و با دارا بودن آعضای هیات علمی متخصص و دانشجویان پرتوان و پر تلاش در گروه مهندسی خودرو، آزمایشگاه تحقیقاتی تست موتور وکلینیک تخصصی خودرو یکی از دانشگاههای پیشرو در صنعت خودرو است.
این دانشکده آماده ارائه خدمات علمی و تحقیقاتی به صنایع خودرو و قطعه سازان است.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -  -  -

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *