از طرح پژوهشی عضو هیأت علمی دانشگاه سمنان به عنوان طرح برتر سال1401 تقدیر شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از تقدیر طرح پژوهشی عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی به عنوان طرح برتر سال 1401 در پنجمین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایشهای غیر مخرب و بیست و سومین کنفرانس ملی جوش و بازرسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان؛ دکتر محمد­حسین احسانی با اعلام این خبر گفت: عنوان دمای منطقه اختلاط در جوشکاری اصطکاکی - اختلاطی فولاد زنگ نزن دو فازی  عناون طرحی است که توسط دکتر محمد یوسفیه به عنوان مجری اصلی و  با انعقاد قرار داد طرح پژوهشی درون دانشگاهی با معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه در سال 1399 آغاز و در سال 1400 با ارائه دستاوردهای ارزشمندی خاتمه یافته است.

دکتر احسانی عنوان داشت: این طرح موفق شد پس از طی فرایند داوری به عنوان طرح پژوهشی  برگزیده در آیین بزرگداشت اختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب، بیست و سومین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و دوازدهمین کنفرانس ملی آزمایش های غیـرمخرب و اولین کنفرانس ملی ساخت افزایشی مورد تقدیر واقع شود.

گفتنی است این کنفرانس­های ارزشمند در ISC نمایه شده است و برگزار کننده آن دانشگاه صنعتی مالک اشتر و انجمن جوشکاری و آزمایش­های غیر مخرب ایران بوده است.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

 -  -

0 نظر برای این محتوا وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *