در راستای دست یابی به 5 اولویت اصلی وزارت علوم انجام شد

بیش از 180 پایه ی تشویقی به اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان اعطا شد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از اعطای بیش از 180 پایه ی تشویقی به اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان طی یکسال اخیر خبر داد.

به گزارش رابط خبری حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: با عنایت به ابلاغ دستورالعمل نحوه اعطای پایه تشویقی اعضای هیأت علمی به دانشگاه ها، دانشگاه سمنان نیز همانند سایر دانشگاه های معتبر سراسر کشور پس از برگزاری جلسات هم اندیشی با حضور مسئولین ذی ربط و برگزاری متعدد و فشرده کمیته ترفیعات دانشگاه و ارائه مصوبات به هیأت ممیزه دانشگاه اقدام داشته است.

دکتر محمدحسین احسانی عنوان داشت تاکنون بیش از 120 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه توانسته اند نسبت به دریافت پایه های تشویقی بر اساس دستورالعمل جدید بهره مند گردند.

دبیر کمیته ترفیعات دانشگاه افزودند: این معاونت با هماهنگی با معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه در سال جاری اهتمام ویژه دارد فرایند بررسی پرونده ها و اختصاص پایه های تشویقی به اعضای هیأت علمی دانشگاه را تسریع نماید.

دکتر احسانی ضمن قدردانی از همکاران معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه از تلاش های ارزنده حوزه معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه برای اعمال به هنگام پایه های تشویقی در احکام کارگزینی اعضای هیأت علمی حائز شرایط تشکر کرد.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه اجرای این امر مهم را یکی از دستاوردهای ارزشمند دانشگاه سمنان در راستای تحقق اهداف مورد نظر مقام عالی وزرات بر شمرد و ادامه داد بر اساس این دستورالعمل امکان برخورداری اعضای هیأت علمی دانشگاه تا سقف 60 پایه تشویقی مطابق ضوابط موجود، فراهم شده است.

دکتر احسانی عنوان داشت با ابلاغ این دستور العمل تعداد پایه های تشویقی نسبت به گذشته از رشد چشمگیری برخوردار شده است. ایشان ضمن قدردانی از اعضای هیأت علمی دانشگاه در خصوص ارسال درخواست های پایه های تشویقی، از صبر و بردباری آن ها برای بررسی پرونده ها و برگزاری جلسات به منظور نهایی شدن تخصیص پایه های تشویقی قدردانی کرد.

معاون پژوهش و فناوری در پایان افزود: دانشگاه سمنان به دنبال آن است با بهره مندی از زیرساخت های فناوری اطلاعات و سامانه های روزآمد بتواند این امور را تسهیل نماید.

کلمات کلیدی
مصطفی رئوفی
تهیه کننده:

مصطفی رئوفی

تصاویر

 -