در راستای گسترش همکاری های علمی - پژوهشی انجام شد.

حضور مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان در جلسه شورای پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان تصریح کرد، همکاری های علمی، پژوهشی و فناورانه دانشگاه سمنان با پارک موزه دفاع مقدس گسترش می یابد.

به گزارش رابط خبری حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت: با حضور سردار عباس مطهری عناوین پژوهشی اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان در جلسه شورای پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان تبیین شد.

دکتر محمدحسین احسانی عنوان داشت: در راستای طرح تحولی جهاد علمی ستاد کل نیروهای مسلح و تفاهم‌نامه منعقد شده فیمابین سردار عباس مطهری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان پس از شرکت فعال در چندین جلسه با حضور اعضای شورای پژوهش و فناوری دانشگاه به تبیین عناوین پژوهشی مورد نیاز اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان پرداخت.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان ادامه داد: حمایت از پایان نامه ها و رساله ها، حمایت از دوره های فرصت مطالعاتی در جامعه، طرح های پژوهشی، طرح های کسر خدمت سربازی ویژه دانشجویان ارشد، دکتری و دانشجویان نخبه از مهم ترین محورهای مورد نظر می باشد که دانشگاهیان می توانند همکاری های خود را در این زمینه ها گسترش دهند.

سردار مطهری نیز در این جلسه عناوین پژوهشی جامعی از اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان را برشمرد و با تأکید بر شناخت و حفظ گنجینه دفاع مقدس،  پژوهش های مدیریتی، کاربردی و پژوهش با مراکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان سمنان ابراز امیدواری کرد گسترش همکاری ها برای مستند نگاری هشت سال دفاع مقدس در استان سمنان با تلاش های ارزنده دانشگاهیان بیش از پیش توسعه یابد.

کلمات کلیدی
مصطفی رئوفی
تهیه کننده:

مصطفی رئوفی

تصاویر

 -  -  -