مدیر مسئول جدید انتشارات دانشگاه سمنان معرفی شد

با ابلاغ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه،‌ آقای مصطفی رئوفی به عنوان مدیر مسئول انتشارات دانشگاه سمنان معرفی شد.

به گزارش رابط خبری حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر محمد حسین احسانی عنوان کرد مدیر مسئول جدید انتشارات دانشگاه سمنان منصوب شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان با اعلام این خبر تصریح کرد: آقای مصطفی رئوفی از کارشناسان حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان که طی سالیان گذشته به عنوان کارشناس حوزه کتاب در این معاونت فعالیت داشته اند با پیشنهاد رئیس دانشگاه و بررسی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان مدیر مسئول انتشارات دانشگاه سمنان معرفی شده است.

دکتر محمد حسین احسانی از زحمات مهندس حمیدرضا مولایی، مدیر سابق انتشارات دانشگاه سمنان که از پایه گذاران اولیه نشر کتاب در دانشگاه می باشند و از زمان تأسیس انتشارات در دانشگاه سمنان به عنوان مدیر مسئول انتشارات دانشگاه زحمات ارزنده ای در پیگیری، اخذ مجوز و نشر کتب و مجلات دانشگاه بر عهده داشتند، قدردانی کرد.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه سمنان در ادامه برای مدیر مسئول جدید انتشارات دانشگاه ابراز امیدواری کرد: همانند سنوات گذشته انتشارات دانشگاه سمنان نسبت به انتشار آثار وزین علمی - پژوهشی دانشگاهیان و ارائه به جامعه علمی کشور بیش از پیش گام های درخشانی بردارد.

شایان ذکر است انتشارات دانشگاه سمنان برای نخستین بار در دهه 70 با انتشار آثار به صورت مشترک با انتشارات آبرخ سمنان فعالیت خود را آغاز کرد. این انتشارات در سال 84 با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فعالیت فرهنگی و پژوهشی خود را به صورت مستقل به عنوان اولین انتشارات دانشگاهی استان سمنان آغاز کرد. انتشارات دانشگاه سمنان مفتخر است در نزدیک به 3 دهه فعالیت خود تاکنون حدود 600 عنوان کتاب و بیش از 20 عنوان نشریه علمی را منتشر و برای بهره برداری جامعه علمی کشور،  عرضه نماید.

 

کلمات کلیدی
مصطفی رئوفی
تهیه کننده:

مصطفی رئوفی